why-kei-8e2gal_GIE8-unsplash
Wybierz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb

Szkoła jazdy kat. C+E - Łomża

Jeśli chcesz ukończyć profesjonalny kurs prawa jazdy kat. C+E w Łomży oferta naszej szkoły powinna Cię zainteresować. W OSK Gutowski trafisz pod opiekę kompetentnych i przyjaznych instruktorów, dla których szkolenia przyszłych kierowców to prawdziwa pasja. Do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie, dlatego nauka u nas przebiega bezstresowo i w miłej atmosferze. W trakcie kursu opanujesz wszystkie umiejętności niezbędne w trakcie kierowania pojazdem ciężarowym z przyczepą.

Mamy dla Ciebie korzystne pakiety szkoleniowe w atrakcyjnych cenach!

Brak dodatkowych opłat i ukrytych kosztów.

Klarowny pakiet i cennik.

Wiesz ile za co płacisz.

 U nas nie ma niemiłych niespodzianek!

Wczasy z prawem jazdy w Łomży

Wybierz się na "Wakacje w Łomży"
i zdaj prawo jazdy!

Wybierz idealną ofertę do swoich potrzeb

Pakiety
Kurs prawa jazdy kat. C + E

Comfort

2200 zł

Czas trwania kursu: 6-8 tygodni

Podręcznik

25 godzin praktyki

Egzamin wewnętrzny

Speed

2900 zł

Czas trwania kursu: 2 tygodnie

Podręcznik

25 godzin praktyki

Egzamin wewnętrzny

Speed Premium

3600 zł

Czas trwania kursu: 2 tygodnie

Nocleg

Podręcznik

25 godzin praktyki

Egzamin wewnętrzny

Speed Prestige

4000 zł

Czas trwania kursu: 2 tygodnie

Wyżywienie

Nocleg

Podręcznik

25 godzin praktyki

Egzamin wewnętrzny

Nauka jazdy –  prawo jazdy kat. C+E

Chcesz zostać zawodowym kierowcą i potrzebujesz szybko zdobyć niezbędne uprawnienia? Nasza szkoła jazdy to idealne miejsce dla Ciebie! Oferujemy szkolenia w trybie zwykłym trwające od 6 do 8 tygodni, a także kursy przyspieszone, 14-dniowe! W trakcie nauki zdobędziesz znajomość prawa drogowego i umiejętności potrzebne przy obsłudze pojazdów ciężarowych razem z przyczepami. Połączenie dwóch kategorii w jedną to doskonały sposób na oszczędność czasu i pieniędzy, dlatego warto to rozważyć.

Intensywna nauka w  szkole OSK Gutowski pozwoli Ci zdobyć prawo jazdy kat. C+E i poszerzyć swoje kwalifikacje zawodowe. Branża logistyczna nieustannie potrzebuje specjalistów do przewożenia ładunków, zapewniając im atrakcyjne stawki. Jest to świetna opcja rozwoju kariery, jednak wcześniej musisz uzyskać odpowiednie uprawnienia. Nasz ośrodek egzaminacyjny ma duże doświadczenie w takich lekcjach, na które zapraszamy osoby z całego kraju i nie tylko! W ofercie masz też do dyspozycji pakiet wczasowy, obejmujący intensywne szkolenie oraz nocleg i wyżywienie.

Skontaktuj się z nami!