why-kei-8e2gal_GIE8-unsplash
Ośrodek Szkolenia Kierowców Gutowski uczy bezpiecznej jazdy

Nauka jazdy - Łomża

Jeśli chcesz zapisać się na profesjonalny kurs na prawo jazdy w Łomży, mamy dla Ciebie świetną ofertę! Nasz ośrodek szkolenia kierowców zapewnia naukę na najwyższym poziomie i indywidualne podejście do każdego kursanta. Od lat przygotowujemy przyszłych kierowców nie tylko do zdania egzaminu państwowego, ale przede wszystkim do sprawnego poruszania się pojazdami różnych kategorii. Proponujemy lekcje zwykłe i doszkalające z wykwalifikowanymi instruktorami, które zawsze przebiegają w przyjaznej atmosferze.

Ośrodek szkolenia kierowców

Kończąc naukę jazdy w naszym ośrodku szkolenia kierowców zdobywasz kompleksowe umiejętności w zakresie:

  • obsługi pojazdu mechanicznego,
  • poprawnej techniki kierowania pojazdem mechanicznym,
  • znajomości obowiązujących przepisów ruchu drogowego,
  • zachowania się w różnych sytuacjach drogowych,
  • zasad udzielania pierwszej pomocy.

Prowadzimy kursy na prawo jazdy obejmujące cały niezbędny zakres materiału oraz lekcje doszkalające, a także w trybie przyspieszonym. Ostatnia opcja polecana jest osobom, które chcą za pierwszym podejściem uzyskać niezbędne uprawnienia do kierowania pojazdem dowolnej kategorii. Stawiamy na indywidualne podejście do kursantów i uczymy więcej, niż inne szkoły, bo chcemy byś jako przyszły kierowca swobodnie poruszał się w przepisach i opanował do perfekcji praktyczną umiejętność jazdy. Każde szkolenie kończy się wewnętrznym testem – identycznym jak egzamin państwowy.

Od blisko 10 lat szkolę kursantów tak, by nie tylko zdawali egzaminy państwowe, ale i byli doskonale przygotowani do bezpiecznej jazdy w ruchu drogowym. Nie tylko będziesz umiał/a wykonać wszystkie zadania egzaminacyjne, ale przede wszystkim będziesz potrafił/a jeździć prawidłowo i bezpiecznie – dzięki temu staniesz się bardzo dobrym kierowcą. Po skończonym kursie pokonasz każdą przeszkodę na drodze.

Nauka jazdy Łomża - OSK Gutowski

Szkolenia kierowców – jazdy doszkalające

W ofercie OSK Gutowski są dostępne również jazdy doszkalające. Takie szkolenie w naszym ośrodku jest świetnym rozwiązaniem dla kierowców, którzy mają już zdany praktyczny egzamin państwowy, jednak pragną poprawić swoją wiedzę i umiejętności w zakresie prowadzenia pojazdu mechanicznego. Nauka opiera się na aktualnych przepisach drogowych, dlatego osoby z wieloletnim stażem za kółkiem mogą z niej wynieść wiele przydatnych informacji. Wybierz indywidualne lekcje doszkalające, jeśli dawno nie jeździłeś samochodem i chcesz przypomnieć sobie wszystkie zasady z tym związane.

Wybierz usługi OSK Gutowski i przekonaj się, że nauka jazdy może być przyjemna! Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego kursanta, a także pasja do przekazywania wiedzy. W ośrodku szkolenia przyszłych kierowców oferujemy też wczasy z prawem jazdy w Łomży, polecane osobom z innych regionów Polski czy Europy. Wybierz tę opcję, jeśli na co dzień żyjesz za granicą i chcesz odwiedzić rodzinny kraj na wakacje oraz w celu zdobycia uprawnień do prowadzenia pojazdu. Kursy przeprowadzamy w trybie przyspieszonym, 7 dni w tygodniu i gwarantujemy, że świetnie przygotują Cię one do egzaminu państwowego. Zapewniamy Ci również nocleg oraz wyżywienie, dlatego nie musisz martwić się żadnymi formalnościami.