why-kei-8e2gal_GIE8-unsplash
Opinie o naszym ośrodku

Opinie

“Podczas dwóch godzin jazd doszkalających u Pana Grzegorza nauczyłam się więcej niż podczas całego kursu w innym OSK… polecam na 100%!”

Dagmara R.

Najlepsza szkoła jazdy… Najlepsi instruktorzy….

Pan Grzegorz to właściwa osoba, na właściwym miejscu. Jeśli szukasz instruktora z anielską cierpliwością, z poczuciem humoru, sympatycznego, który potrafi pochwalić, ale też przyczepić się o najdrobniejszy szczegół… właśnie po to, by przez ten jeden błąd nie dostać negatywnego wyniku…, a po zakończonym kursie w ekspresowym czasie (jeśli również przyłożysz się tak samo, jak instruktor przykłada się do tego, aby Cię wszystkiego nauczyć) wyjść z “prawkiem w ręku”.
Nie szukaj dalej, to odpowiednia szkoła jazdy w Łomży!
Polecam z czystym sumieniem.

Natalia W.

“Polecam! Bardzo cierpliwy człowiek, potrafi wszystko wyjaśnić, zero stresu. Anielska cierpliwość.”

Adrianna T.

Z pełną świadomością i czystym sumieniem polecam szkołę jazdy OSK Gutowski. Z osoby nie mającej pojęcia na czym polega prowadzenie auta, zaledwie po 14 dniach, jestem kierowcą! Pan Grzegorz jest osobą sumiennie i rzetelnie podchodzącą do swojej pracy. Jak to mawia “JAZDA MA BYC DLA CIEBIE PRZYJEMNOŚCIĄ” i wierzcie mi po kilku godzinach z instruktorem JEST! Nie jest to typowe nauczanie, jakie są zasady prowadzenia pojazdu, a wspólna walka z własnymi słabościami i blokadami. Dla każdego znajdzie złoty środek!

Troszkę się chwaląc, dodam, że poprowadził mnie do zwycięstwa za 1 razem! Jeszcze raz DZIĘKUJĘ!

Justyna J.

“Bardzo polecam szkołę OSK Gutowski. Pan Grzegorz jest cierpliwą osobą i potrafi zdziałać cuda, dużo tłumaczy i wyjaśnia z anielskim spokojem. W bardzo krótkim czasie przygotował mnie do egzaminu. Atmosfera na kursie była bardzo fajna, miło będę wspominać. Egzamin zdany! Jeszcze raz dzięki Grzegorz.

Katarzyna S.

“Polecam Pana Grześka w 100%! Ten człowiek działa cuda! W kilka godzin sprawia, że ktoś niedoświadczony czuje się bardzo pewnie w roli kierowcy! Instruktor ma bardzo profesjonalne podejście, do wszystkich podchodzi INDYWIDUALNIE, nie bazując na jednym schemacie. Punktualny, dobrze zorganizowany i cierpliwy! Atmosfera świetna! Jest to z pewnością osoba, która uczy z powołania.

Natalia G.

Dołącz do grona zadowolonych klientów